Pokušala da otputuje

Bojana Barović: Ja sam moron!

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Kada je manekenka shvatila šta joj se desilo, sama je sebe nazvala moronom

Bojana Barović, verenica Nikole Rokvića jutros rano pokušala je da sa aerodroma Nikola Tesla otutuje u Ameriku gde živi i radi, međutim, tada je saznala da joj je viza istekla.

Barovićeva je sama sebe preko društvene mreže nazvala "moronom".

"Dodjoh, videh, vratih se... Moja jutrasnja prica na aerodromu pri ulasku u avion sa isteklom americkom vizom!! #moron", napisala je Bojana.


Foto: Instagram

(Alo)